newsletter

17 stycznia 2018
newsletter nr
01
Aktualności

Kanał Da Vinci Learning w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że zmianie uległa nazwa oraz logotyp kanału Da Vinci Learning. Kanał przekształcił się w Da Vinci. Profil stacji oraz numer ID (400) w systemie AKPA nie ulegną zmianie.

Da Vinci to kanał o tematyce edukacyjnej dla całej rodziny. W swojej ofercie posiada m.in. seriale animowane, dokumentalne, programy edukacyjne, rozrywkowe, magazyn kulinarny oraz teleturniej.
Da Vinci będzie odtąd podzielony na antenie na dwa bloki programowe: dla dzieci i rodziny oraz dla dorosłych (po godz. 20:00). 

Uprzejmie prosimy o aktualizację nazwy i logotypu stacji. Nowe logo stacji dostępne jest w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Universal Channel kończy nadawanie

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy kanał tematyczny Universal Channel (w wersjach SD i HD) z portfolio NBC Universal z dniem 31 grudnia br. (niedziela) zakończy nadawanie w Polsce. W naszym systemie ramówka...

więcej

"Orłoś kontra" w WP - BEZPŁATNE MATERIAŁY AKPA!

Już dziś o godzinie 22.30 w WP premierowy odcinek talk-show "Orłoś kontra" z Arturem Andrusem i Katarzyną Piasecką.

Nowe odcinki programu to nowe znakomite osobowości - mistrzowie kabaretu, estrady,...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA