newsletter

19 grudnia 2017
newsletter nr
34
Aktualności

Universal Channel kończy nadawanie

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy kanał tematyczny Universal Channel (w wersjach SD i HD) z portfolio NBC Universal z dniem 31 grudnia br. (niedziela) zakończy nadawanie w Polsce. W naszym systemie ramówka tej stacji będzie dostępna do końca bieżącego miesiąca, po tym terminie zostanie automatycznie usunięta z Państwa zamówień. 

Jeżeli chcieliby Państwo zastąpić ten kanał innym z naszej aktualnej oferty programowej: http://akpa.pl/stacje.php, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

"Orłoś kontra" w WP - BEZPŁATNE MATERIAŁY AKPA!

Już dziś o godzinie 22.30 w WP premierowy odcinek talk-show "Orłoś kontra" z Arturem Andrusem i Katarzyną Piasecką.

Nowe odcinki programu to nowe znakomite osobowości - mistrzowie kabaretu, estrady,...

więcej

Gala KSW 41 - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 41 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie się w sobotę 23...

więcej

Epic Drama - nowy kanał tematyczny od 14 grudnia w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nową stację tematyczną - Epic Drama, która rozpocznie nadawanie w czwartek 14 grudnia m.in. na platformie Cyfrowego Polsatu.

Epic Drama... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA