newsletter

14 grudnia 2017
newsletter nr
32
Aktualności

Gala KSW 41 - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 41 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie się w sobotę 23 grudnia w katowickim Spodku.

W pierwszej walce wieczoru debiutujący w klatce aktor Tomasz Oświeciński spróbuje swoich sił w starciu z kontrowersyjnym raperem, Popkiem Monsterem. Następnie Borys Mańkowski będzie bronił tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej przeciwko Roberto Soldiciowi, który został okrzyknięty następcą legendarnego Mirko "CroCopa" Filipovica.

W dniach poprzedzających imprezę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie.

Logo KSW 41 znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących gali, prosimy o kontakt. 

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Epic Drama - nowy kanał tematyczny od 14 grudnia w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nową stację tematyczną - Epic Drama, która rozpocznie nadawanie w czwartek 14 grudnia m.in. na platformie Cyfrowego Polsatu.

Epic Drama... więcej

"Orłoś kontra" w WP - BEZPŁATNE MATERIAŁY AKPA!

Już od 4 grudnia o godzinie 22.30 w Telewizji WP premierowe odcinki talk-show "Orłoś kontra"!

Spragnionym rozrywki na najwyższym poziomie widzom długie, zimowe wieczory umilą znany prezenter Maciej Orłoś i jego... więcej

"Mistrzowie Kabaretu" w WP - BEZPŁATNE MATERIAŁY AKPA!

Kolejny sezon programu rozrywkowego "Mistrzowie Kabaretu" z Maciejem Orłosiem w roli prowadzącego już na antenie WP!

"Mistrzowie Kabaretu" to widowisko kabaretowe wyreżyserowane przez Beatę Harasimowicz. W nowym... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA