newsletter

16 października 2017
newsletter nr
26
Aktualności

Gala KSW - serwis EPG AKPA!


Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 40 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie się w niedzielę 22 października br. w Dublinie.

Walką wieczoru będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem McSweeneyem. W dniach poprzedzających imprezę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie.

Logo KSW 40 znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących gali, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

"Poszukiwacze zaginionej prawdy" od 16 października w HISTORY - BEZPŁATNE MATERIAŁY AKPA!

Już 16 października o godzinie 22.30 w telewizji HISTORY premiera nowego programu "Poszukiwacze zaginionej prawdy", który poprowadzą Jacek Podemski oraz Piotr... więcej

Aktualizacja logotypów kanałów w systemie AKPA

Uprzejmie informujemy, że modyfikacji uległy logotypy kanałów z oferty programowej AKPA. Zmiana dotyczy stacji: AMC, CBS Reality oraz TV Republika.

Obowiązujące logotypy ww. stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.... więcej

Od 17 października MTV Music zamiast VIVA Polska

Od wtorku 17 października br. stacja VIVA Polska zmieni się w MTV Music. W systemie AKPA numer ID kanału (92) pozostanie bez zmian. 

MTV Music zaprezentuje największe hity polskich i międzynarodowych gwiazd, jak... więcej

Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA