newsletter

14 grudnia 2016
newsletter nr
37
Aktualności

Nowości w portfolio Grupy TVN od stycznia!

Uprzejmie informujemy, że z początkiem 2017 roku do portfolio Grupy TVN dołączą nowe stacje: Food Network, Travel Channel oraz HGTV. W związku ze zmianą właściciela z dniem 1 stycznia 2017 r. (niedziela) kanały POLSAT Food Network oraz POLSAT Food Network HD zmienią nazwy odpowiednio na Food Network i Food Network HD. W naszym systemie numery ID powyższych stacji pozostaną bez zmian (548 oraz 684). Rebrandingowi towarzyszyć będzie odświeżenie logotypów stacji. Jednocześnie z dniem 1 stycznia swoje logotypy zaktualizują kanały Travel Channel oraz Travel Channel HD.
W sobotę 7 stycznia 2017 r. kanał TVN Meteo Active przekształci się w stację HGTV, zachowując swój dotychczasowy numer ID (394).

Food Network oraz Food Network HD to propozycje skierowane do amatorów gotowania. Na ofertę programową stacji składają się magazyny, seriale dokumentalne, teleturnieje oraz formaty typu talk-show oraz reality show o profilu kulinarnym. Na antenie Food Network oraz Food Network HD widzowie nadal będą mogli oglądać popularne programy jak np.: "Ewa gotuje", "Kuchnia z Okrasą", "Wypieki z Anną Olson" czy "Tajemniczy klient".

Travel Channel oraz Travel Channel HD to stacje poświęcone tematyce podróżniczej. W ramówce kanałów znajdują się seriale dokumentalne skierowane do miłośników podróży, przygód czy dalekich wypraw, a wśród nich m.in.: "Wyprawa w nieznane", "Trudne podróże: Indie", "Pikantne podróże Shane'a Delii" czy "Międzynarodowi poszukiwacze domów". 

HGTV to nowy kanał lifestylowy z portfolio Grupy TVN. Na antenie HGTV będzie można zasięgnąć porad ekspertów w zakresie dekoracji wnętrz, remontów czy ogrodnictwa. Na ekranie pojawią się osobowości znane z programów emitowanych na innych kanałach z rodziny TVN - Maja Popielarska ("Maja w ogrodzie", "Nowa Maja w ogrodzie") czy Dorota Szelągowska ("Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje"). Oprócz produkcji polskich (np. "Bitwa o dom", "Dom marzeń", "Musisz to mieć") w ramówce znajdzie się bogata oferta programów amerykańskich (np.: "Zarobić na remoncie", "Łowcy domów do remontu", "Domy z potencjałem").

Nowe logotypy powyższych kanałów znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Gala KSW - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 37: Circus of Pain redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie się w sobotę 3...

więcej

Discovery Historia z nowym logo od 28 listopada!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 28 listopada br. (poniedziałek) kanał Discovery Historia z okazji 10-lecia istnienia stacji odświeży swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Obok zmiany identyfikacji wizualnej...

więcej

Nowy kanał METRO od 2 grudnia!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy polski kanał METRO. Stacja rozpocznie nadawanie z dniem 2 grudnia br. i trafi na MUX-8 naziemnej telewizji cyfrowej. Kanał będzie nadawany w jakości SD oraz HD w zależności od...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA