newsletter

6 października 2016
newsletter nr
27
Aktualności

TNT oraz DJAZZ.tv i brava hd w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że kanał TNT zmienił swoją oprawę graficzną, w tym logo, a stacje DJAZZ.tv i brava hd przekształciły się odpowiednio w Stingray DJAZZ i Stingray Brava. Zmianie tej towarzyszy nowa oprawa antenowa, w tym odświeżone logotypy stacji.

TNT to stacja z portfolio Turner Broadcasting System skierowana do amatorów kina i seriali telewizyjnych. Na antenie TNT widzowie mogą oglądać nie tylko kinowe hity (m.in. "Matrix", "Krwawy diament","Gladiator"), lecz także własnej produkcji seriale (m.in. "Ostatni okręt", "Dobre zachowanie", "Signos").

Stingray DJAZZ to stacja w całości poświęcona muzyce jazzowej. W ofercie kanału obok festiwali i koncertów znajdują się również filmy dokumentalne prezentujące historię i gwiazdy jazzu.

Stingray Brava to kanał dla miłośników muzyki klasycznej, opery i baletu. Wszystkie produkcje zostały zarejestrowane w najbardziej prestiżowych teatrach i operach. Stacja nadaje w jakości Full HD.

Nowe logotypy znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

8TV - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nowy kanał - 8TV.  Należąca do Grupy ZPR Media 8TV rozpocznie nadawanie dnia 28 września br. i będzie dostępna m.in. za pośrednictwem naziemnej... więcej

Aktualizacja logotypów w bazie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w bazie AKPA zostały zaktualizowane logotypy ośmiu kanałów z naszej oferty. Zmiany objęły następujące stacje:
1. rozrywkowe kanały 13.tv, 13.tv HD i 13.tv 3D (logotyp dla wszystkich wersji jest identyczny),
2. stację...

więcej

Gala POLSAT Boxing Night - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą POLSAT Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór. Gala... więcej

Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2024 by AKPA