newsletter

20 września 2016
newsletter nr
26
Aktualności

8TV - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nowy kanał - 8TV.  Należąca do Grupy ZPR Media 8TV rozpocznie nadawanie dnia 28 września br. i będzie dostępna m.in. za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej. Na MUX 1 zastąpi kanał Eska TV, który nadal będzie obecny w sieciach kablowych i satelitarnych oraz w Internecie.

8TV - kanał muzyczno-rozrywkowy skierowany nie tylko do młodszej widowni Eski TV, lecz także do widzów w wieku 35-45 lat. Na jego antenie gościć będą popularna muzyka współczesna, w tym pop, pop-rock i dance, a także największe przeboje lat 80. i 90. W ofercie stacji znajdą się również programy rozrywkowe i poradnikowe, formaty z gatunku reality oraz seriale fabularne. Jeszcze we wrześniu widzowie 8TV zobaczą amerykański serial komediowy "Jej szerokość Afrodyta", program poradnikowy "Nowa Ja!" prowadzony przez Katarzynę Cichopek, magazyn kulinarny "Po prostu po włosku" czy program rozrywkowy "Taka sytuacja".

Logotyp 8TV znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych tego kanału, uprzejmie prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Aktualizacja logotypów w bazie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w bazie AKPA zostały zaktualizowane logotypy ośmiu kanałów z naszej oferty. Zmiany objęły następujące stacje:
1. rozrywkowe kanały 13.tv, 13.tv HD i 13.tv 3D (logotyp dla wszystkich wersji jest identyczny),
2. stację...

więcej

Gala POLSAT Boxing Night - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą POLSAT Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór. Gala... więcej

Nowe logo i nazwa kanału Sundance Channel!

Uprzejmie informujemy, że 1 września br. kanał Sundance Channel zmieni nazwę na Sundance TV. W związku z tym stacja zyska nowy logotyp, zarówno w wersji SD, jak i HD.

Sundance TV - kanał oferujący... więcej

Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA