newsletter

9 września 2016
newsletter nr
24
Aktualności

Gala POLSAT Boxing Night - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą POLSAT Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór. Gala odbędzie się w sobotę 17 września br. w trójmiejskiej Ergo Arenie. W najbardziej oczekiwanej walce, której stawką będzie mistrzostwo świata WBO w wadze junior ciężkiej, zmierzą się dwaj niepokonani dotychczas w zawodowej karierze bokserzy - Krzysztof Głowacki i Oleksander Usyk. Podczas gali po raz pierwszy w Polsce dojdzie do pojedynku kobiet walczących o mistrzostwo świata WBC. Naprzeciw siebie na ringu staną wówczas Ewa Piątkowska i Aleksandra Magdziak Lopes. W dniach poprzedzających imprezę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie.

Logo POLSAT Boxing Night znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących gali, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo i nazwa kanału Sundance Channel!

Uprzejmie informujemy, że 1 września br. kanał Sundance Channel zmieni nazwę na Sundance TV. W związku z tym stacja zyska nowy logotyp, zarówno w wersji SD, jak i HD.

Sundance TV - kanał oferujący... więcej

Kanały Cinemax w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 1 września br. kanały Cinemax i Cinemax2 zyskają nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżony zostanie także logotyp stacji. Logo dla wersji SD i HD będzie identyczne. Zmiany nastąpią także w ofercie obu kanałów. ... więcej

POLSAT Sport Fight HD - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nową stację - POLSAT Sport Fight HD (ID: 09).

POLSAT Sport Fight HD to uruchomiony 1 sierpnia br. kanał z portfolio Cyfrowego Polsatu, poświęcony w całości...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA