newsletter

sierpień 2016
newsletter nr
23
Aktualności

Nowe logo i nazwa kanału Sundance Channel!

Uprzejmie informujemy, że 1 września br. kanał Sundance Channel zmieni nazwę na Sundance TV. W związku z tym stacja zyska nowy logotyp, zarówno w wersji SD, jak i HD.

Sundance TV - kanał oferujący ambitne kino niezależne. Na jego antenie goszczą filmy z całego świata, tytuły znane z festiwali, a także uznane seriale, produkcje dokumentalne i krótkometrażowe. Ofertę uzupełniają programy dotyczące kina i sztuki filmowej.  

Logotypy kanałów Sundance TV i Sundance TV HD znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację.


Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanały Cinemax w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 1 września br. kanały Cinemax i Cinemax2 zyskają nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżony zostanie także logotyp stacji. Logo dla wersji SD i HD będzie identyczne. Zmiany nastąpią także w ofercie obu kanałów. ... więcej

POLSAT Sport Fight HD - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nową stację - POLSAT Sport Fight HD (ID: 09).

POLSAT Sport Fight HD to uruchomiony 1 sierpnia br. kanał z portfolio Cyfrowego Polsatu, poświęcony w całości...

więcej

Kanał iPol TV zakończył nadawanie

Uprzejmie informujemy, że kanał iPol TV (ID: 674) zakończył nadawanie, w związku z tym został usunięty z oferty AKPA i automatycznie zniknie z Państwa zamówień.

Kanał iPol TV nadawał jako całodobowa telewizja interaktywna o profilu rozrywkowym....

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA