newsletter

30 sierpnia 2016
newsletter nr
22
Aktualności

Kanały Cinemax w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 1 września br. kanały Cinemax i Cinemax2 zyskają nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżony zostanie także logotyp stacji. Logo dla wersji SD i HD będzie identyczne. Zmiany nastąpią także w ofercie obu kanałów. 

Cinemax - całodobowy kanał filmowy koncentrujący się przede wszystkim na kinie amerykańskim i międzynarodowym. Stacja posiada różnorodną ofertę - na jej antenie zobaczymy zarówno hity komediowe, jak i uznane dramaty, a także filmy obyczajowe i komediodramaty. Ramówkę uzupełniają thrillery, kryminały, kino grozy oraz premierowe seriale.

Cinemax2 - stacja stawiająca na produkcje europejskie oraz kino niezależne, w ramówce nie zabraknie też dobrego kina amerykańskiego. Widzowie znajdą tu bogaty wybór filmów docenianych przez krytyków i pokazywanych na festiwalach, a także uznane seriale, klasyczne obrazy i kultowe pozycje. Program jest nadawany przez całą dobę.

Nowe logotypy kanałów Cinemax i Cinemax2 znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację.


Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

POLSAT Sport Fight HD - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nową stację - POLSAT Sport Fight HD (ID: 09).

POLSAT Sport Fight HD to uruchomiony 1 sierpnia br. kanał z portfolio Cyfrowego Polsatu, poświęcony w...

więcej

Kanał iPol TV zakończył nadawanie

Uprzejmie informujemy, że kanał iPol TV (ID: 674) zakończył nadawanie, w związku z tym został usunięty z oferty AKPA i automatycznie zniknie z Państwa zamówień.

Kanał iPol TV nadawał jako całodobowa telewizja interaktywna o...

więcej

Kanał Ginx TV zmienia się w Ginx eSports TV!

Uprzejmie informujemy, że kanał Ginx TV przekształcił się w Ginx eSports TV. Zmianie uległa nie tylko nazwa stacji, ale także jej oprawa graficzna i logotyp.

Ginx eSports TV - całodobowy kanał skierowany do fanów gier...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA