newsletter

30 sierpnia 2016
newsletter nr
22
Aktualności

Kanały Cinemax w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 1 września br. kanały Cinemax i Cinemax2 zyskają nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżony zostanie także logotyp stacji. Logo dla wersji SD i HD będzie identyczne. Zmiany nastąpią także w ofercie obu kanałów. 

Cinemax - całodobowy kanał filmowy koncentrujący się przede wszystkim na kinie amerykańskim i międzynarodowym. Stacja posiada różnorodną ofertę - na jej antenie zobaczymy zarówno hity komediowe, jak i uznane dramaty, a także filmy obyczajowe i komediodramaty. Ramówkę uzupełniają thrillery, kryminały, kino grozy oraz premierowe seriale.

Cinemax2 - stacja stawiająca na produkcje europejskie oraz kino niezależne, w ramówce nie zabraknie też dobrego kina amerykańskiego. Widzowie znajdą tu bogaty wybór filmów docenianych przez krytyków i pokazywanych na festiwalach, a także uznane seriale, klasyczne obrazy i kultowe pozycje. Program jest nadawany przez całą dobę.

Nowe logotypy kanałów Cinemax i Cinemax2 znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację.


Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

POLSAT Sport Fight HD - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nową stację - POLSAT Sport Fight HD (ID: 09).

POLSAT Sport Fight HD to uruchomiony 1 sierpnia br. kanał z portfolio Cyfrowego Polsatu, poświęcony w całości...

więcej

Kanał iPol TV zakończył nadawanie

Uprzejmie informujemy, że kanał iPol TV (ID: 674) zakończył nadawanie, w związku z tym został usunięty z oferty AKPA i automatycznie zniknie z Państwa zamówień.

Kanał iPol TV nadawał jako całodobowa telewizja interaktywna o profilu rozrywkowym....

więcej

Kanał Ginx TV zmienia się w Ginx eSports TV!

Uprzejmie informujemy, że kanał Ginx TV przekształcił się w Ginx eSports TV. Zmianie uległa nie tylko nazwa stacji, ale także jej oprawa graficzna i logotyp.

Ginx eSports TV - całodobowy kanał skierowany do fanów gier komputerowych....

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA