newsletter

1 sierpnia 2016
newsletter nr
21
Aktualności

POLSAT Sport Fight HD - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nową stację - POLSAT Sport Fight HD (ID: 09).

POLSAT Sport Fight HD to uruchomiony 1 sierpnia br. kanał z portfolio Cyfrowego Polsatu, poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią pojedynki stoczone podczas największych gal, m.in. Polsat Boxing Night, gal boksu zawodowego HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy KSW. Widzowie będą mogli w jakości HD oglądać retransmisje widowiskowych starć z udziałem czołowych sportowców z kraju i ze świata.

Logotyp POLSAT Sport Fight HD znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych tego kanału, uprzejmie prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał iPol TV zakończył nadawanie

Uprzejmie informujemy, że kanał iPol TV (ID: 674) zakończył nadawanie, w związku z tym został usunięty z oferty AKPA i automatycznie zniknie z Państwa zamówień.

Kanał iPol TV nadawał jako całodobowa telewizja interaktywna o profilu rozrywkowym....

więcej

Kanał Ginx TV zmienia się w Ginx eSports TV!

Uprzejmie informujemy, że kanał Ginx TV przekształcił się w Ginx eSports TV. Zmianie uległa nie tylko nazwa stacji, ale także jej oprawa graficzna i logotyp.

Ginx eSports TV - całodobowy kanał skierowany do fanów gier komputerowych....

więcej

Aktualizacja nazw i logotypów kanałów w bazie AKPA

Uprzejmie informujemy, że w bazie AKPA zostały zaktualizowane logotypy następujących kanałów z naszej oferty: 13th Street (niemiecki, ID: 152), CCTV News (ID: 517), Disney Cinemagic (ID: 300), DMAX: (ID: 266), EinsPlus (ID: 361), English...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA