newsletter

31 maja 2016
newsletter nr
17
Aktualności

Nowości w portfolio Cyfrowego Polsatu na EURO 2016!

Mamy przyjemność poinformować, że w związku ze zbliżającym się UEFA EURO 2016 we Francji do naszej oferty programowej wprowadziliśmy specjalne kanały premium: POLSAT Sport 2, POLSAT Sport 3, POLSAT Sport 2 HD i POLSAT Sport 3 HD.

Kanały zostaną uruchomione na czas trwania rozgrywek UEFA EURO 2016 i będą nadawały w terminie od 10 czerwca do 10 lipca br. włącznie. Wszystkie 51 meczów będzie transmitowane na żywo z ekskluzywnymi materiałami i bez reklam. POLSAT Sport 2 jako kanał wiodący będzie transmitował większość spotkań na żywo, natomiast POLSAT Sport 3 pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem. Wszystkie opisy programowe będą na bieżąco aktualizowane przez redakcję AKPA.

Dodatkowo z dniem 10 czerwca ulegnie zmianie szata graficzna pozostałych kanałów sportowych z portfolio Cyfrowego Polsatu. Nowe logotypy otrzymają stacje: POLSAT Sport, POLSAT Sport HD, POLSAT Sport Extra, POLSAT Sport Extra HD i POLSAT Sport News. Wszystkie loga znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem kompleksowych danych programowych powyższych kanałów eventowych, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Twoja.TV - nowy kanał w ofercie AKPA!


Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nową stację - Twoja.TV (ID: 734).

Twoja.TV to jedyny serwis w Polsce, który łączy cechy portalu społecznościowego, telewizji oraz serwisu VOD, przeznaczony dla...

więcej

Gala KSW - serwis AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą KSW 35 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk wraz z opisem poszczególnych pojedynków. Impreza odbędzie się w piątek 27 maja br. w trójmiejskiej...

więcej

Aktualizacja logotypów kanałów w bazie AKPA

Uprzejmie informujemy, że modyfikacji uległy logotypy kanałów z oferty programowej AKPA. Zmiana dotyczy stacji: 13 Ulica, 13 Ulica HD, Scifi Universal, E! Entertainment i E! Entertainment HD.

Aktualne logotypy wyżej wymienionych...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA