newsletter

5 maja 2016
newsletter nr
13
Aktualności

Nowy logotyp FOX HD!

Uprzejmie informujemy, że zmianie uległ logotyp kanału FOX HD.

FOX HD - kanał oferujący najlepsze hollywoodzkie filmy i seriale pochodzące z największych amerykańskich wytwórni. Stacja kieruje swój program do widowni ciekawej świata, a emitowane przez nią produkcje można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często kilkanaście godzin po premierze w USA. Na antenie FOX HD obecnie można oglądać m.in. takie serialowe hity jak "Rosewood", "Grey's Anatomy: Chirurdzy", "Jeździec bez głowy" czy "The Walking Dead".

Nowy logotyp kanału FOX HD znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o jego aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

HIP HOP TV - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nową stację - HIP HOP TV.

HIP HOP TV - należący do Grupy ZPR Media kanał muzyczny oferujący tzw. muzykę miejską. Na jego antenie przez całą dobę prezentowane są...

więcej

Kanał TLC w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 1 maja br. kanał TLC zyska nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżony zostanie także logotyp stacji, zarówno w wersji SD, jak i HD.  

więcej

Kanał MGM zmienia się w AMC!

Uprzejmie informujemy, że 6 maja br. kanał MGM zmieni nazwę na AMC. Stacja zyska nową oprawę graficzną, w tym logotyp. Program w dalszym ciągu będzie nadawany przez całą dobę w języku polskim i będzie dostępny w jakości HD.

AMC - kanał filmowy...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA