newsletter

4 maja 2016
newsletter nr
12
Aktualności

HIP HOP TV - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty programowej nową stację - HIP HOP TV.

HIP HOP TV - należący do Grupy ZPR Media kanał muzyczny oferujący tzw. muzykę miejską. Na jego antenie przez całą dobę prezentowane są energetyczne klipy - zarówno nowości, jak i starsze, klasyczne już przeboje. Oprócz hip hopu w ramówce dominują reggae, dancehall, rap, R'n'B i dubstep. Fani mogą zobaczyć teledyski wielu znanych wykonawców, wśród nich takich gwiazd jak Kamil Bednarek, Marika, Grubson czy Mrozu.

Logotyp HIP HOP TV znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych tego kanału, uprzejmie prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał TLC w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 1 maja br. kanał TLC zyska nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżony zostanie także logotyp stacji, zarówno w wersji SD, jak i HD.  

więcej

Kanał MGM zmienia się w AMC!

Uprzejmie informujemy, że 6 maja br. kanał MGM zmieni nazwę na AMC. Stacja zyska nową oprawę graficzną, w tym logotyp. Program w dalszym ciągu będzie nadawany przez całą dobę w języku polskim i będzie dostępny w jakości HD.

AMC - kanał filmowy...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA