newsletter

29 kwietnia 2016
newsletter nr
11
Aktualności

Kanał TLC w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 1 maja br. kanał TLC zyska nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżony zostanie także logotyp stacji, zarówno w wersji SD, jak i HD.  

TLC - kanał lifestylowy skierowany przede wszystkim do kobiet. Ramówka obejmuje wszelkiego rodzaju formaty - od reality show, poprzez magazyny poradnikowe i kulinarne, aż po programy podróżnicze. W maju na antenie zadebiutują seriale dokumentalne "Kilogramy zbędnej skóry" i "Schudnę dla ciebie" oraz program "Odnaleźć się w chorobie", stacja pokaże też nowe odcinki serii "Słodki biznes".

Nowy logotyp kanału TLC znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o jego aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał MGM zmienia się w AMC!

Uprzejmie informujemy, że 6 maja br. kanał MGM zmieni nazwę na AMC. Stacja zyska nową oprawę graficzną, w tym logotyp. Program w dalszym ciągu będzie nadawany przez całą dobę w języku polskim i będzie dostępny w jakości HD.

AMC - kanał filmowy...

więcej

Polsat Boxing Night - serwis AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą Polsat Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór.

Najważniejszym...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA