newsletter

29 kwietnia 2016
newsletter nr
11
Aktualności

Kanał TLC w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 1 maja br. kanał TLC zyska nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżony zostanie także logotyp stacji, zarówno w wersji SD, jak i HD.  

TLC - kanał lifestylowy skierowany przede wszystkim do kobiet. Ramówka obejmuje wszelkiego rodzaju formaty - od reality show, poprzez magazyny poradnikowe i kulinarne, aż po programy podróżnicze. W maju na antenie zadebiutują seriale dokumentalne "Kilogramy zbędnej skóry" i "Schudnę dla ciebie" oraz program "Odnaleźć się w chorobie", stacja pokaże też nowe odcinki serii "Słodki biznes".

Nowy logotyp kanału TLC znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o jego aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał MGM zmienia się w AMC!

Uprzejmie informujemy, że 6 maja br. kanał MGM zmieni nazwę na AMC. Stacja zyska nową oprawę graficzną, w tym logotyp. Program w dalszym ciągu będzie nadawany przez całą dobę w języku polskim i będzie dostępny w jakości HD.

AMC -...

więcej

Polsat Boxing Night - serwis AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą Polsat Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór....

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA