newsletter

27 kwietnia 2016
newsletter nr
010
Aktualności

Kanał MGM zmienia się w AMC!

Uprzejmie informujemy, że 6 maja br. kanał MGM zmieni nazwę na AMC. Stacja zyska nową oprawę graficzną, w tym logotyp. Program w dalszym ciągu będzie nadawany przez całą dobę w języku polskim i będzie dostępny w jakości HD.

AMC - kanał filmowy skierowany do wielbicieli dobrego kina. Oferuje popularne tytuły z obszernej biblioteki MGM, a także cieszące się uznaniem oryginalne produkcje AMC. Na jego antenie widzowie zobaczą między innymi seriale "Fear the Walking Dead," "Nocny recepcjonista", "Humans" i "Kraina bezprawia".

Logotyp kanału AMC znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o jego aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Polsat Boxing Night - serwis AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą Polsat Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór.

Najważniejszym...

więcej

Wszystkie kanały AXN w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 23 marca br. kanały AXN, AXN Spin, AXN White i AXN Black zyskają nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżone zostaną także logotypy stacji, zarówno w wersji SD, jak i HD.

AXN - kanał tematyczny, którego...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA