newsletter

22 marca 2016
newsletter nr
08
Aktualności

Polsat Boxing Night - serwis AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się galą Polsat Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór.

Najważniejszym wydarzeniem będzie walka dwóch gwiazd światowego boksu, podczas której najwybitniejszy polski pięściarz zawodowy Tomasz Adamek zmierzy się z Amerykaninem Erickiem Moliną. Gala odbędzie się w sobotę 2 kwietnia br. w TAURON Arenie Kraków. W dniach poprzedzających imprezę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie.

Logo Polsat Boxing Night znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących gali, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Wszystkie kanały AXN w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 23 marca br. kanały AXN, AXN Spin, AXN White i AXN Black zyskają nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżone zostaną także logotypy stacji, zarówno w wersji SD, jak i HD.

AXN - kanał tematyczny, którego...

więcej

HBO Comedy zmienia się w HBO3!

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 21 marca br. HBO Comedy zmieni nazwę na HBO3. Modyfikacji ulegnie także logotyp HBO2.

HBO3 to nadający przez 24 godziny na dobę kanał, którego program obejmuje własne produkcje HBO, w tym całe sezony...

więcej

Logotyp Disney XD w nowej odsłonie!


Uprzejmie informujemy, że 1 marca br. nastąpiło odświeżenie logotypu kanału Disney XD. Zmieniła się przede wszystkim kolorystyka znaku graficznego stacji.

Oferta Disney XD skierowana jest do dzieci i młodzieży. Ramówkę kanału wypełniają...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA