newsletter

16 marca 2016
newsletter nr
07
Aktualności

Wszystkie kanały AXN w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 23 marca br. kanały AXN, AXN Spin, AXN White i AXN Black zyskają nową oprawę graficzną. W związku z tym odświeżone zostaną także logotypy stacji, zarówno w wersji SD, jak i HD.

AXN - kanał tematyczny, którego oferta obejmuje seriale, filmy akcji i komedie, programy przygodowe oraz widowiska typu reality show. W ramach wiosennego rebrandingu na antenie zadebiutuje serial fantasy "Kroniki Shannary" oraz komediowa produkcja "Mad Dogs".

AXN Spin - stacja, której oferta programowa jest skierowana do młodej, aktywnej widowni. W ramówce dominują seriale i reality show. Wiosną widzowie będą mogli oglądać m.in. popularny serial "Sposób na morderstwo".

AXN White - kanał oferujący amerykańskie i europejskie produkcje filmowe oraz duży wybór seriali. Na antenie emitowane są m.in. serial sensacyjny "Podejrzany" oraz serial z gatunku historical fiction "Nastoletnia Maria Stuart".

AXN Black - kanał skierowany do miłośników mocnego kina akcji. W ramówce dominują seriale przygodowe, historyczne i science fiction. W sobotnie wieczory stacja  emituje nagradzany i doceniany przez krytyków serial "Flash".


Nowe logotypy kanałów AXN znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

HBO Comedy zmienia się w HBO3!

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 21 marca br. HBO Comedy zmieni nazwę na HBO3. Modyfikacji ulegnie także logotyp HBO2.

HBO3 to nadający przez 24 godziny na dobę kanał, którego program obejmuje własne produkcje HBO, w tym całe sezony...

więcej

Logotyp Disney XD w nowej odsłonie!


Uprzejmie informujemy, że 1 marca br. nastąpiło odświeżenie logotypu kanału Disney XD. Zmieniła się przede wszystkim kolorystyka znaku graficznego stacji.

Oferta Disney XD skierowana jest do dzieci i młodzieży. Ramówkę kanału wypełniają...

więcej

Kanały Polsat Viasat w jakości HD!

Uprzejmie informujemy, że od 1 marca br. stacje Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore rozpoczną nadawanie w jakości HD. W związku z tym zmianie ulegną ich logotypy.

Polsat Viasat History HD - kanał tematyczny przeznaczony dla...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA