newsletter

15 marca 2016
newsletter nr
06
Aktualności

HBO Comedy zmienia się w HBO3!

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 21 marca br. HBO Comedy zmieni nazwę na HBO3. Modyfikacji ulegnie także logotyp HBO2.

HBO3 to nadający przez 24 godziny na dobę kanał, którego program obejmuje własne produkcje HBO, w tym całe sezony popularnych seriali oraz filmy fabularne. W ramówce znajdą się zarówno pozycje zrealizowane przez amerykański oddział HBO, jak i jego lokalne wersje. Obecnie na antenie można oglądać m.in. serialowe hity "Bliskość", "Figurantka" czy "Dziewczyny".
 
Logotyp HBO3 oraz zmodyfikowany logotyp HBO2 znajdą Państwo w stosownej zakładce na naszej stronie. Prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Logotyp Disney XD w nowej odsłonie!


Uprzejmie informujemy, że 1 marca br. nastąpiło odświeżenie logotypu kanału Disney XD. Zmieniła się przede wszystkim kolorystyka znaku graficznego stacji.

Oferta Disney XD skierowana jest do dzieci i młodzieży. Ramówkę kanału wypełniają...

więcej

Kanały Polsat Viasat w jakości HD!

Uprzejmie informujemy, że od 1 marca br. stacje Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore rozpoczną nadawanie w jakości HD. W związku z tym zmianie ulegną ich logotypy.

Polsat Viasat History HD - kanał tematyczny przeznaczony dla...

więcej

Zmiany w kanałach HISTORY i Edusat!

Uprzejmie informujemy, że 1 marca br. nastąpi odświeżenie logotypu kanału HISTORY. Stacja w komunikacji używa wyłącznie logotypów na ciemne i jasne tło. Zmiana dotyczy obu wersji kanału - SD oraz HD.
W lutym zmiany nastąpiły także w stacji Edusat....

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA