newsletter

2 marca 2016
newsletter nr
05
Aktualności

Logotyp Disney XD w nowej odsłonie!


Uprzejmie informujemy, że 1 marca br. nastąpiło odświeżenie logotypu kanału Disney XD. Zmieniła się przede wszystkim kolorystyka znaku graficznego stacji.

Oferta Disney XD skierowana jest do dzieci i młodzieży. Ramówkę kanału wypełniają głównie seriale animowane i komediowe. Ich motywami przewodnimi są akcja, przygoda i humor. Niedawno na antenie zadebiutował serial "Kornisz i Fistach", przedstawiający perypetie dwóch przyjaciół ze szkoły średniej. W kwietniu stacja wyemituje nowe odcinki popularnej serii "Star wars: Rebelianci", a także finał ostatniego sezonu "Szczurów laboratoryjnych".


Nowy logotyp Disney XD znajdą Państwo w zakładce Logotypy na naszej stronie. Uprzejmie prosimy o jego aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanały Polsat Viasat w jakości HD!

Uprzejmie informujemy, że od 1 marca br. stacje Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore rozpoczną nadawanie w jakości HD. W związku z tym zmianie ulegną ich logotypy.

Polsat Viasat History HD - kanał tematyczny przeznaczony dla...

więcej

Zmiany w kanałach HISTORY i Edusat!

Uprzejmie informujemy, że 1 marca br. nastąpi odświeżenie logotypu kanału HISTORY. Stacja w komunikacji używa wyłącznie logotypów na ciemne i jasne tło. Zmiana dotyczy obu wersji kanału - SD oraz HD.
W lutym zmiany nastąpiły także w stacji Edusat....

więcej

Stacja TO!TV zastąpi iTV!

Uprzejmie informujemy, że 27 lutego br. kanał iTV przekształci się w TO!TV. Zmianie ulegną również oprawa graficzna i logotyp stacji.

Na antenie TO!TV pozostaną pasma muzyczne (prezentujące przeboje z nurtów dance, disco, pop i disco-polo) oraz...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2023 by AKPA