newsletter

25 lutego 2016
newsletter nr
04
Aktualności

Kanały Polsat Viasat w jakości HD!

Uprzejmie informujemy, że od 1 marca br. stacje Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore rozpoczną nadawanie w jakości HD. W związku z tym zmianie ulegną ich logotypy.

Polsat Viasat History HD - kanał tematyczny przeznaczony dla pasjonatów historii. Z roku na rok w jego ramówce rośnie liczba programów związanych z Polską. Na antenie stacji historia Europy, Polski i świata prezentowana jest w nowoczesnym wydaniu. Wśród wiosennych premier będzie można zobaczyć takie seriale jak "Tajemnice średniowiecznych morderstw", "Nieznani bohaterowie" czy "Hindenburg".

Polsat Viasat Explore HD - kanał skierowany przede wszystkim do mężczyzn. Jego ramówkę wypełniają programy dokumentalne i rozrywkowe o tematyce przygodowej, podróżniczej czy motoryzacyjnej. Ofertę uzupełniają cykle historyczne i popularnonaukowe. Wiosną na antenie będzie można zobaczyć takie produkcje jak "Poszukiwacze fortuny", "Miasto pełne nafciarzy" i "Kowboje z zimnych wód". Stacja regularnie transmituje też największe imprezy z dziedziny e-sportu i mistrzostwa świata gier wideo.


Logotypy Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD znajdą Państwo w stosownej zakładce na naszej stronie. Prosimy o ich aktualizację.  

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Zmiany w kanałach HISTORY i Edusat!

Uprzejmie informujemy, że 1 marca br. nastąpi odświeżenie logotypu kanału HISTORY. Stacja w komunikacji używa wyłącznie logotypów na ciemne i jasne tło. Zmiana dotyczy obu wersji kanału - SD oraz HD.
W lutym zmiany nastąpiły także w stacji Edusat....

więcej

Stacja TO!TV zastąpi iTV!

Uprzejmie informujemy, że 27 lutego br. kanał iTV przekształci się w TO!TV. Zmianie ulegną również oprawa graficzna i logotyp stacji.

Na antenie TO!TV pozostaną pasma muzyczne (prezentujące przeboje z nurtów dance, disco, pop i disco-polo) oraz...

więcej

Nowe logotypy Eleven i Eleven Sports!

Uprzejmie informujemy, że dziś zmieniają się logotypy kanałów Eleven i Eleven Sports. Obie stacje zyskają też odświeżoną oprawę graficzną.

Eleven - kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki jak...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA