newsletter

24 lutego 2016
newsletter nr
03
Aktualności

Zmiany w kanałach HISTORY i Edusat!

Uprzejmie informujemy, że 1 marca br. nastąpi odświeżenie logotypu kanału HISTORY. Stacja w komunikacji używa wyłącznie logotypów na ciemne i jasne tło. Zmiana dotyczy obu wersji kanału - SD oraz HD.
W lutym zmiany nastąpiły także w stacji Edusat. Kanał przeszedł rebranding, zmieniając nazwę na ETV, ma także nową oprawę graficzną. Odmienione logo zyskała zarówno wersja SD, jak i HD kanału. 

HISTORY - kanał o charakterze rozrywkowym, skierowany do widzów powyżej dwunastego roku życia. Na ramówkę składają się głównie seriale dokumentalne i reality show, opowiadające o niezwykłych ludziach i odkryciach, przedstawiające przygody poszukiwaczy skarbów , pasjonatów historycznych zagadek czy przedstawicieli ciekawych zawodów. Stacja oferuje też własne produkcje fabularne, jak np. serial "Wikingowie".
ETV - stacja o profilu poradnikowo-rozrywkowym. W jej ofercie znajdują się audycje edukacyjne, magazyny przyrodnicze, podróżnicze, motoryzacyjne i sportowe, a także programy poradnikowe i rozrywkowe. Ramówkę uzupełniają klasyczne filmy fabularne, produkcje dokumentalne, reportaże i koncerty.


Logotypy HISTORY i ETV znajdą Państwo w stosownej zakładce na naszej stronie. Prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Stacja TO!TV zastąpi iTV!

Uprzejmie informujemy, że 27 lutego br. kanał iTV przekształci się w TO!TV. Zmianie ulegną również oprawa graficzna i logotyp stacji.

Na antenie TO!TV pozostaną pasma muzyczne (prezentujące przeboje z nurtów dance, disco, pop i disco-polo)...

więcej

Nowe logotypy Eleven i Eleven Sports!

Uprzejmie informujemy, że dziś zmieniają się logotypy kanałów Eleven i Eleven Sports. Obie stacje zyskają też odświeżoną oprawę graficzną.

Eleven - kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej. Relacjonuje na żywo...

więcej

Regionalne kanały TVP w nowej odsłonie!

Od 2 stycznia 2016 roku we wszystkich regionalnych ośrodkach TVP wprowadzone zostaną duże zmiany. Obejmą one zarówno oprawę graficzną, jak i ramówki poszczególnych stacji. TVP Regionalna zmieni się w TVP 3, rebranding przejdzie też 16...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA