newsletter

24 lutego 2016
newsletter nr
03
Aktualności

Zmiany w kanałach HISTORY i Edusat!

Uprzejmie informujemy, że 1 marca br. nastąpi odświeżenie logotypu kanału HISTORY. Stacja w komunikacji używa wyłącznie logotypów na ciemne i jasne tło. Zmiana dotyczy obu wersji kanału - SD oraz HD.
W lutym zmiany nastąpiły także w stacji Edusat. Kanał przeszedł rebranding, zmieniając nazwę na ETV, ma także nową oprawę graficzną. Odmienione logo zyskała zarówno wersja SD, jak i HD kanału. 

HISTORY - kanał o charakterze rozrywkowym, skierowany do widzów powyżej dwunastego roku życia. Na ramówkę składają się głównie seriale dokumentalne i reality show, opowiadające o niezwykłych ludziach i odkryciach, przedstawiające przygody poszukiwaczy skarbów , pasjonatów historycznych zagadek czy przedstawicieli ciekawych zawodów. Stacja oferuje też własne produkcje fabularne, jak np. serial "Wikingowie".
ETV - stacja o profilu poradnikowo-rozrywkowym. W jej ofercie znajdują się audycje edukacyjne, magazyny przyrodnicze, podróżnicze, motoryzacyjne i sportowe, a także programy poradnikowe i rozrywkowe. Ramówkę uzupełniają klasyczne filmy fabularne, produkcje dokumentalne, reportaże i koncerty.


Logotypy HISTORY i ETV znajdą Państwo w stosownej zakładce na naszej stronie. Prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Stacja TO!TV zastąpi iTV!

Uprzejmie informujemy, że 27 lutego br. kanał iTV przekształci się w TO!TV. Zmianie ulegną również oprawa graficzna i logotyp stacji.

Na antenie TO!TV pozostaną pasma muzyczne (prezentujące przeboje z nurtów dance, disco, pop i disco-polo) oraz...

więcej

Nowe logotypy Eleven i Eleven Sports!

Uprzejmie informujemy, że dziś zmieniają się logotypy kanałów Eleven i Eleven Sports. Obie stacje zyskają też odświeżoną oprawę graficzną.

Eleven - kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki jak...

więcej

Regionalne kanały TVP w nowej odsłonie!

Od 2 stycznia 2016 roku we wszystkich regionalnych ośrodkach TVP wprowadzone zostaną duże zmiany. Obejmą one zarówno oprawę graficzną, jak i ramówki poszczególnych stacji. TVP Regionalna zmieni się w TVP 3, rebranding przejdzie też 16 regionalnych...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2022 by AKPA