newsletter

28 października 2015
newsletter nr
32
Aktualności

Gala KSW - specjalny serwis EPG!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się Galą KSW 32: Road To Wembley redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający informacje o wszystkich pojedynkach zaplanowanych na ten wieczór.

Gala odbędzie się w sobotę 31 października br. Po raz pierwszy w historii pełne emocji widowisko rozegra się poza granicami kraju, w hali Wembley Arena w Londynie. Największym wydarzeniem będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Australijczykiem Peterem Grahamem. Ciekawie zapowiada się też walka, w której tytułu bronić będzie najmłodszy mistrz KSW Borys Mańkowski.

W dniach poprzedzających imprezę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie. Logo KSW 32: Road to Wembley znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących gali, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo Eleven Sports!


Uprzejmie informujemy, że od dziś obowiązuje nowy logotyp kanału Eleven Sports. Logo kanału Eleven pozostaje bez zmian.

Kanał Eleven Sports oferuje transmisje ważnych i popularnych wydarzeń z różnych dyscyplin sportowych. W październiku na...

więcej

Nowy logotyp VH1!

Uprzejmie informujemy, że kanał muzyczny VH1 30 września br. zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logotyp. Zmianie ulegnie też oferta programowa stacji, która zostanie odświeżona i unowocześniona.

VH1 do tej pory emitował głównie teledyski z lat...

więcej

AKPA w nowej odsłonie!


Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nowe logo AKPA Polska Press. Od dziś wraz z logotypem ulegnie zmianie szata graficzna naszej strony internetowej.

Odświeżone logo w nowej kolorystyce znakomicie oddaje dynamikę, z jaką AKPA od ponad...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA