newsletter

1 października 2015
newsletter nr
31
Aktualności

Nowe logo Eleven Sports!


Uprzejmie informujemy, że od dziś obowiązuje nowy logotyp kanału Eleven Sports. Logo kanału Eleven pozostaje bez zmian.

Kanał Eleven Sports oferuje transmisje ważnych i popularnych wydarzeń z różnych dyscyplin sportowych. W październiku na antenie królować będzie piłka nożna. Widzowie będą mogli zobaczyć mecze ligi włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej czy belgijskiej. Ofertę uzupełnią relacje z rozgrywek futbolu amerykańskiego, meczów koszykówki i piłki ręcznej.

Nowe logo Eleven Sports znajdą Państwo w zakładce Logotypy na naszej stronie. Prosimy o jego aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowy logotyp VH1!

Uprzejmie informujemy, że kanał muzyczny VH1 30 września br. zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logotyp. Zmianie ulegnie też oferta programowa stacji, która zostanie odświeżona i unowocześniona.

VH1 do tej pory emitował głównie teledyski z lat...

więcej

AKPA w nowej odsłonie!


Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nowe logo AKPA Polska Press. Od dziś wraz z logotypem ulegnie zmianie szata graficzna naszej strony internetowej.

Odświeżone logo w nowej kolorystyce znakomicie oddaje dynamikę, z jaką AKPA od ponad...

więcej

NUTA.TV i NUTA.TV HD - nowość w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał muzyczny NUTA.TV, dostępny zarówno w wersji HD, jak i SD. Stacja rozpoczęła testowe nadawanie we wrześniu. Jest dostępna w sieciach kablowych, a od 1...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA