newsletter

28września 2015
newsletter nr
30
Aktualności

Nowy logotyp VH1!

Uprzejmie informujemy, że kanał muzyczny VH1 30 września br. zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logotyp. Zmianie ulegnie też oferta programowa stacji, która zostanie odświeżona i unowocześniona.

VH1 do tej pory emitował głównie teledyski z lat 80. i 90. XX wieku. Od 30 września br. będą się one pojawiały na antenie sporadycznie, ich miejsce zajmą natomiast klipy z lat 2000-2015. Ofertę uzupełnią dwie nowe listy przebojów "US Chart" i "European Chart".  W paśmie prime time emitowane będą programy "Party Starter" i "VH1 Weekend".


Nowe logo VH1 znajdą Państwo w zakładce Logotypy na naszej stronie. Prosimy o jego aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

AKPA w nowej odsłonie!


Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nowe logo AKPA Polska Press. Od dziś wraz z logotypem ulegnie zmianie szata graficzna naszej strony internetowej.

Odświeżone logo w nowej kolorystyce znakomicie oddaje dynamikę, z jaką AKPA od ponad...

więcej

NUTA.TV i NUTA.TV HD - nowość w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał muzyczny NUTA.TV, dostępny zarówno w wersji HD, jak i SD. Stacja rozpoczęła testowe nadawanie we wrześniu. Jest dostępna w sieciach kablowych, a od 1...

więcej

Nat Geo People HD - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty Nat Geo People HD - nowy kanał tematyczny z portfolio Fox International Channels Poland. Stacja rozpocznie nadawanie 1 października br.

Nat Geo People HD to kanał... więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA