newsletter

25 sierpnia 2015
newsletter nr
23
Aktualności

Eleven i Eleven Sports - nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty nowe kanały, Eleven i Eleven Sports, które są obecne na polskim rynku od sierpnia tego roku. Stacje nadają całą dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

Kanał Eleven w całości poświęcony jest piłce nożnej. Relacjonuje na żywo prestiżowe rozgrywki najważniejszych lig, takich jak włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, prestiżowy angielski FA Cup, belgijska Jupiler Pro League czy szkocka SPFL. Na antenie można zobaczyć także magazyny piłkarskie, skróty meczów, wiadomości, reportaże i analizy ekspertów. 

Kanał Eleven Sports oferuje transmisje ważnych i popularnych wydarzeń z różnych dyscyplin sportowych. Relacje na żywo obejmują m.in. EHF Ligę Mistrzów piłkarzy i piłkarek ręcznych, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Formułę E, a także mecze piłki nożnej, które nie zmieściły się w ramówce Eleven.


Znaki graficzne ww. kanałów znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych nowych kanałów, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowy logotyp Superstacji!


Uprzejmie informujemy, że kanał Superstacja zmienił swoją oprawę graficzną, w tym logotyp.

Superstacja - kanał o profilu publicystyczno-rozrywkowym. Stacja emituje programy informacyjne, publicystyczne, satyryczne,... więcej

Zmiany w pakiecie 4FUN od 25 czerwca br.!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 25 czerwca br. kanały mjuzik.tv i TV.DISCO zmieniają się kolejno w 4FUN HITS i 4FUN FIT&DANCE. Wszystkie stacje z grupy 4FUN otrzymają nową oprawę graficzną w tym logo.

Na antenie 4FUN.TV... więcej

Aktualizacja danych dostępowych do logotypów

Uprzejmie informujemy, że zaktualizowaliśmy dane dostępowe do katalogów na naszym serwerze FTP, z których mogą Państwo pobierać obowiązujące znaki...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA