newsletter

14 maja 2015
newsletter nr
17
Aktualności

Gala KSW - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się Galą KSW 31 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający harmonogram walk z opisem poszczególnych pojedynków. Największym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek Michała Materli z Tomaszem Drwalem. Do walki stanie też były mistrz świata strongmanów - Mariusz Pudzianowski. Gala odbędzie się w sobotę 23 maja br. w trójmiejskiej Ergo Arenie. W dniach poprzedzających imprezę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie.

Logo KSW 31 znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących Gali KSW 31, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Zmiany w pakiecie CANAL+ od 11 maja br.!

Uprzejmie informujemy, że dnia 11 maja rozpoczną nadawanie nowe kanały z portfolio CANAL+: CANAL+ 1, CANAL+ Seriale, CANAL+ Discovery i CANAL+ Sport 2 w wersjach SD i HD. Jednocześnie zakończą emisję CANAL+ Film 2 i CANAL+ Family 2. W...

więcej

Zmiana logotypu Fokus TV od 28 kwietnia br.!

Uprzejmie informujemy, że stacja Fokus TV odświeżyła swoją oprawę graficzną, w tym logo. Nowy logotyp zacznie funkcjonować 28 kwietnia br. (wtorek).

Fokus TV to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w...

więcej

Nowe logo kanału TVP Kultura od jutra!

Uprzejmie informujemy, że stacja TVP Kultura, w związku z obchodzonym w tym roku 10-leciem, odświeża swoją oprawę graficzną. Nowe logo zacznie funkcjonować od 11 kwietnia br.  

TVP Kultura jest pierwszym kanałem...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA