newsletter

6 maja 2015
newsletter nr
16
Aktualności

Zmiany w pakiecie CANAL+ od 11 maja br.!

Uprzejmie informujemy, że dnia 11 maja rozpoczną nadawanie nowe kanały z portfolio CANAL+: CANAL+ 1, CANAL+ Seriale, CANAL+ Discovery i CANAL+ Sport 2 w wersjach SD i HD. Jednocześnie zakończą emisję CANAL+ Film 2 i CANAL+ Family 2. W systemie AKPA - zgodnie z informacjami pozyskanymi od nadawcy - ramówka CANAL+ Film 2 płynnie przejdzie w program CANAL+ Seriale, a CANAL+ Family 2 - w CANAL+ 1, zachowując dotychczasowe numery ID. Odbiorców, którzy w swoich systemach przyjmą inną zasadę lub chcieliby zamówić dane EPG dla dodatkowych kanałów, prosimy o kontakt. Zmianom towarzyszyć będzie nowa oprawa graficzna. Odświeżone logotypy otrzymają również kanały: CANAL+ Film, CANAL+ Family i CANAL+ Sport.

W nowej ofercie stanowiącej kluczowy element obchodów 20-lecia działalności CANAL+ w Polsce na uwagę zasługuje propozycja stworzona wspólnie z Discovery Networks. W ramówce CANAL+ Discovery znajdą się starannie dobrane programy dokumentalne. CANAL+ Sport 2 uzupełni dotychczasową ofertę sportową, zwiększając dostęp do najwyższej klasy rozgrywek, m.in. Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, T- Mobile Ekstraklasy i NBA. Z kolei w CANAL+ Seriale będzie można obejrzeć najpopularniejsze seriale z Europy i zza oceanu. W maju wyemitowane zostaną m.in. druga seria "Peaky Blinders", "Był sobie chłopiec" i sensacyjno-komediowy serial "Rake". Z myślą o widzach, którzy spóźnią się na ulubiony film, mecz czy serial, stworzono CANAL+ 1, gdzie każda emisja rozpocznie się z godzinnym opóźnieniem w stosunku do CANAL+.

Uprzejmie prosimy o aktualizację nazw oraz logotypów we wskazanym terminie. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych nowych kanałów, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Zmiana logotypu Fokus TV od 28 kwietnia br.!

Uprzejmie informujemy, że stacja Fokus TV odświeżyła swoją oprawę graficzną, w tym logo. Nowy logotyp zacznie funkcjonować 28 kwietnia br. (wtorek).

Fokus TV to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w...

więcej

Nowe logo kanału TVP Kultura od jutra!

Uprzejmie informujemy, że stacja TVP Kultura, w związku z obchodzonym w tym roku 10-leciem, odświeża swoją oprawę graficzną. Nowe logo zacznie funkcjonować od 11 kwietnia br.  

TVP Kultura jest pierwszym kanałem...

więcej

TVN Fabuła oraz TVN Meteo Active od 16 kwietnia br. w ofercie AKPA!


Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał TVN Fabuła z portfolio Grupy TVN. Równocześnie TVN Meteo przekształci się w TVN Meteo Active. W naszym systemie stacja zachowa...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA