newsletter

27 lutego 2015
newsletter nr
09
Aktualności

Nowe logo TTV od 28 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 28 lutego br. (sobota) kanał TTV zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logo.

TTV to polski kanał ogólnotematyczny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Oferta programowa stacji to programy informacyjne ("Express"), interwencyjne ("Blisko ludzi", "Uwaga! po Uwadze"), popoularnonaukowe ("DeFacto") i rozrywkowe ("Gogglebox", "Ostre cięcie"), a także seriale dokumentalne, paradokumentalne i fabularno-dokumentalne ("W ostatniej chwili", "Ukryta prawda", "Handlarze", "Usterka") oraz formaty typu talk-show i reality show ("Rozmowy w toku", "Wojny magazynowe"). W wiosennej ramówce oprócz kontynuacji znanych programów znajdą się również nowości, a wśród nich m.in. "Kossakowski. Nieoczywiste", "Odezwiemy się..." i "Betlejewski. Prowokacje".

Nowe logotypy znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację we wskazanym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

PULS 2 HD od 23 lutego!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - PULS 2 HD. Stacja rozpocznie nadawanie dnia 23 lutego br. 

PULS 2 HD to kolejny kanał w jakości High...

więcej

Nowe logo TV.DISCO!

Uprzejmie informujemy, że kanał TV.DISCO odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo.

TV.DISCO to polska stacja muzyczna z portfolio 4fun Media S.A. W ofercie kanału znajdują się programy muzyczne prezentujące...

więcej

Nowe logo kanału Boomerang!

Uprzejmie informujemy, że stacja Boomerang odświeżyła swoją oprawę graficzną, w tym logo, które w nowej odsłonie nawiązuje do grafiki Cartoon Network. 

Boomerang to kanał dla dzieci z portfolio Turner...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA