newsletter

11 lutego 2015
newsletter nr
07
Aktualności

Nowe logo TV.DISCO!

Uprzejmie informujemy, że kanał TV.DISCO odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo.

TV.DISCO to polska stacja muzyczna z portfolio 4fun Media S.A. W ofercie kanału znajdują się programy muzyczne prezentujące najpopularniejsze przeboje muzyki tanecznej, jak np.: "Poranek disco", "Disco życzenia", "Disco lista", "Gorące disco". Na najbliższy weekend stacja przygotowała specjalny program "Weekend walentynkowy", w trakcie którego widzowie usłyszą największe miłosne hity disco polo.

Aktualne logotypy ww. kanału znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo kanału Boomerang!

Uprzejmie informujemy, że stacja Boomerang odświeżyła swoją oprawę graficzną, w tym logo, które w nowej odsłonie nawiązuje do grafiki Cartoon Network. 

Boomerang to kanał dla dzieci z portfolio Turner...

więcej

Aktualizacja danych dostępowych do logotypów

Uprzejmie informujemy, że zaktualizowaliśmy dane dostępowe do katalogów na naszym serwerze FTP, z których mogą Państwo pobierać obowiązujące znaki graficzne stacji TV.

W katalogu nowe_logotypy...

więcej

Religia.tv kończy nadawanie

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy, kanał Religia.tv zakończy nadawanie z dniem 31 stycznia br. W naszym systemie ramówki stacji będą dostępne do końca bieżącego miesiąca. Jeżeli chcieliby Państwo zastąpić ten kanał innym z...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA