newsletter

19 stycznia 2015
newsletter nr
02
Aktualności

BBC Entertainment i BBC Knowledge w nowej odsłonie od 1 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lutego br. (niedziela) kanały BBC Brit i BBC Earth z portfolio BBC Worldwide zastąpią odpowiednio stacje BBC Entertainment i BBC Knowledge. W systemie AKPA ramówki BBC Entertainment i BBC Knowledge płynnie przejdą w program stacji BBC Brit i BBC Earth, zachowując dotychczasowe numery ID. Kanały będą dostępne w jakości SD i HD - w zależności od operatora.

BBC Brit i BBC Brit HD to kanały o profilu rozrywkowym. Na ramówkę stacji składać się będą przede wszystkim programy poświęcone takim tematom, jak: kulinaria, muzyka, sport czy motoryzacja. W lutym na antenie tych kanałów widzowie będą mogli zobaczyć premierowe odcinki najnowszego sezonu "Top Gear" oraz nowe formaty "Louis Theroux: Miasto psów" czy "Fakty i niefakty".

BBC Earth i BBC Earth HD to kanały o charakterze edukacyjnym. Oferta programowa stacji to przede wszystkim filmy i seriale dokumentalne. W lutowej ramówce BBC Earth i BBC Earth HD znajdą się liczne premiery, a wśród nich m.in.: "Wielki krąg życia", "Człowiek i wszechświat", "W okowach mrozu: Odwilż", "Misja planeta", "Cukry kontra tłuszcze".

Nowe logotypy ww. stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o aktualizację nazw i logotypów powyższych kanałów we wskazanym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo Polonii 1 od 17 stycznia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 17 stycznia br. (sobota) kanał Polonia 1 zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Polonia 1 to kanał o profilu rozrywkowym z portfolio Polcast Television. Zmianie logotypu...

więcej

FOX Comedy zamiast FOX Life od 16 stycznia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 16 stycznia 2015 roku (piątek) kanały FOX Life i FOX Life HD przekształcą się odpowiednio w FOX Comedy i FOX Comedy HD. W naszym systemie stacje...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA