newsletter

3 grudnia 2014
newsletter nr
45
Aktualności

H2 i Lifetime - nowe kanały tematyczne w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały H2 i Lifetime z portfolio A+E Networks, które będą dostępne w jakości HD i SD (w zależności od operatora). Stacje rozpoczną nadawanie w dniu dzisiejszym.

H2 to nowy kanał dokumentalny o profilu popularno-naukowym będący dopełnieniem oferty programowej stacji HISTORY. Ramówka H2 to szeroki wachlarz seriali dokumentalnych o różnorodnym charakterze - od tematyki wojennej, poprzez historię starożytną i współczesną, nauki ścisłe, aż po motoryzację i inżynierię. W grudniu na antenie kanału widzowie będą mogli zobaczyć m.in. takie propozycje, jak: "Starożytni kosmici", "Wszechświat", "Prawdziwi supermani" i "Drapieżniki przestworzy".

Lifetime to nowy kanał lifestylowy skierowany głównie do kobiet. Na ramówkę stacji składają się przede wszystkim seriale dokumentalne ("Dance Moms", "Wahlburgerowie", "Mania chomikowania", "Rezydencje gwiazd", "Remont w stylu Vegas"), filmy fabularne produkcji Lifetime Original Movies ("Liz i Dick", "Czarownice z Salem Falls") oraz formaty typu talk-show ("W ogniu pytań Amandy"), a także reality-show ("Wredne mamuśki", "Teściowie na głowie").

Logotypy ww. kanałów znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych H2 i/lub Lifetime, uprzejmie prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Gala KSW - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się Galą KSW 29 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający ramowy harmonogram walk wieczoru z opisem poszczególnych pojedynków. Najważniejszym punktem...

więcej

Nowe logo Sportklub, Fightklub i Fightklub HD od 2 grudnia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 grudnia br. (wtorek) kanały sportowe Sportklub, Fightklub oraz Fightklub HD odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

Sportklub to stacja...

więcej

Nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe stacje muzyczne - OPOKA.TV, DJAZZ.tv i brava hd oraz lokalny kanał TV Wałbrzych.

OPOKA.TV to polskojęzyczny kanał muzyczny prezentujący polskie i...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA