newsletter

28 listopada 2014
newsletter nr
44
Aktualności

Gala KSW - serwis EPG AKPA!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającą się Galą KSW 29 redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający ramowy harmonogram walk wieczoru z opisem poszczególnych pojedynków. Najważniejszym punktem programu będzie walka Mameda Khalidova z Brettem Cooperem oraz pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Pawłem Nastulą. Gala odbędzie się w sobotę 6 grudnia br. w Kraków Arenie. W dniach poprzedzających galę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie. Jeśli chcieliby Państwo zindywidualizować jej treść, prosimy o kontakt na adres pr@akpa.pl. 

Logo KSW 29 znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących Gali KSW 29, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). 

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo Sportklub, Fightklub i Fightklub HD od 2 grudnia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 grudnia br. (wtorek) kanały sportowe Sportklub, Fightklub oraz Fightklub HD odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

Sportklub to stacja...

więcej

Nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe stacje muzyczne - OPOKA.TV, DJAZZ.tv i brava hd oraz lokalny kanał TV Wałbrzych.

OPOKA.TV to polskojęzyczny kanał muzyczny prezentujący polskie i...

więcej

POLSAT Boxing Night - serwis EPG AKPA!

Mamy przyjemność poinformować, że w związku z 3. edycją Gali POLSAT Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający ramowy harmonogram walk wieczoru z opisem poszczególnych pojedynków....

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA