newsletter

26 listopada 2014
newsletter nr
43
Aktualności

Nowe logo Sportklub, Fightklub i Fightklub HD od 2 grudnia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 grudnia br. (wtorek) kanały sportowe Sportklub, Fightklub oraz Fightklub HD odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

Sportklub to stacja prezentująca rozgrywki lig zagranicznych w piłce nożnej, piłce siatkowej, piłce ręcznej, koszykówce mężczyzn, a także wydarzenia z parkietów Tauron Basket Ligi Kobiet, wyścigi samochodowe, tenis stołowy, boks i poker. W ramówce stacji znajdują się również magazyny żeglarskie i motoryzacyjne.

Fightklub i Fightklub HD to kanały w całości poświęcone sportom walki. W ofercie programowej stacji znajdują się gale bokserskie, judo, armwrestlingu, a także archiwalne pojedynki z poprzednich lat oraz magazyny sportów walki i filmy dokumentalne.

Aktualne logotypy ww. kanałów znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe stacje muzyczne - OPOKA.TV, DJAZZ.tv i brava hd oraz lokalny kanał TV Wałbrzych.

OPOKA.TV to polskojęzyczny kanał muzyczny prezentujący polskie i...

więcej

POLSAT Boxing Night - serwis EPG AKPA!

Mamy przyjemność poinformować, że w związku z 3. edycją Gali POLSAT Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający ramowy harmonogram walk wieczoru z opisem poszczególnych pojedynków....

więcej

Fokus TV HD i Comedy Central HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały w jakości High Definition: Fokus TV HD oraz Comedy Central HD.

Fokus TV HD to pierwszy kanał z portfolio Grupy ZPR S.A. w...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA