newsletter

14 listopada 2014
newsletter nr
42
Aktualności

Nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe stacje muzyczne - OPOKA.TV, DJAZZ.tv i brava hd oraz lokalny kanał TV Wałbrzych.

OPOKA.TV to polskojęzyczny kanał muzyczny prezentujący polskie i zagraniczne teledyski artystów współczesnej muzyki chrześcijańskiej. Uzupełnienie ramówki stanowią wywiady z artystami chrześcijańskiej sceny muzycznej, programy rozrywkowo-edukacyjne oraz filmy dokumentalne i fabularne. Program stacji nadawany jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 24.00, w soboty od 11.00 do 23.00, a w niedziele od 9.00 do 24.00. W pozostałych godzinach emitowane jest pasmo planszowe "infoOPOKA.TV".

DJAZZ.tv to stacja w całości poświęcona muzyce jazzowej. W ofercie kanału obok festiwali i koncertów znajdują się również filmy dokumentalne prezentujące historię i gwiazdy jazzu. Kanał nadaje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Informacje programowe dostępne są w języku francuskim.

brava hd to kanał dla miłośników muzyki klasycznej, opery i baletu. Stacja nadaje program całodobowo 7 dni w tygodniu w jakości Full HD. Wszystkie produkcje zostały zarejestrowane w najbardziej prestiżowych teatrach i operach, jak Royal Opera House w Londynie, Teatro Real w Madrycie czy La Scala w Mediolanie. Dane programowe kanału dostępne są w języku angielskim. 

TV Wałbrzych to lokalny kanał o profilu informacyjnym obejmujący zasięgiem Wałbrzych i okolice. Ramówkę wypełniają programy informacyjne o tematyce regionalnej. Stacja nadaje całodobowo 7 dni w tygodniu. 

Logotypy ww. stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych powyższych kanałów, uprzejmie prosimy o kontakt (zakładka Zamów). 

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

POLSAT Boxing Night - serwis EPG AKPA!

Mamy przyjemność poinformować, że w związku z 3. edycją Gali POLSAT Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający ramowy harmonogram walk wieczoru z opisem poszczególnych pojedynków....

więcej

Fokus TV HD i Comedy Central HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały w jakości High Definition: Fokus TV HD oraz Comedy Central HD.

Fokus TV HD to pierwszy kanał z portfolio Grupy ZPR S.A. w...

więcej

Nowe logo Zest TV!

Uprzejmie informujemy, że kanał erotyczny Zest TV odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo. Zmianie uległa również forma zapisu nazwy kanału (dawniej ZEST TV).

Kanał Zest TV nadaje od dnia 15 stycznia 2014 roku i...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA