newsletter

30 października 2014
newsletter nr
41
Aktualności

POLSAT Boxing Night - serwis EPG AKPA!

Mamy przyjemność poinformować, że w związku z 3. edycją Gali POLSAT Boxing Night redakcja sportowa AKPA przygotowała specjalnie dla Państwa serwis EPG zawierający ramowy harmonogram walk wieczoru z opisem poszczególnych pojedynków. Najważniejszym punktem programu będzie walka Tomasza Adamka z Arturem Szpilką. Gala odbędzie się w sobotę 8 listopada br. w Kraków Arenie. W dniach poprzedzających galę w systemach EPG wyświetlana będzie informacja promująca zbliżające się wydarzenie. Istnieje możliwość zindywidualizowania jej treści zgodnie z Państwa oczekiwaniami. 

Zachęcamy również do skorzystania z serwisu fotograficznego AKPA!

Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych dotyczących POLSAT Boxing Night, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). W przypadku jakichkolwiek pytań Zespół ds. PR pozostaje do Państwa dyspozycji.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Fokus TV HD i Comedy Central HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały w jakości High Definition: Fokus TV HD oraz Comedy Central HD.

Fokus TV HD to pierwszy kanał z portfolio Grupy ZPR S.A. w...

więcej

Nowe logo Zest TV!

Uprzejmie informujemy, że kanał erotyczny Zest TV odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo. Zmianie uległa również forma zapisu nazwy kanału (dawniej ZEST TV).

Kanał Zest TV nadaje od dnia 15 stycznia 2014 roku i...

więcej

RFM TV zastąpi MCM Pop od 2 października!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 października br. (czwartek) kanał muzyczny MCM Pop przekształci się w RFM TV. Zmianie ulegnie oprawa graficzna oraz logo stacji. W systemie AKPA kanał zachowa dotychczasowy numer ID...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA