newsletter

28 października 2014
newsletter nr
40
Aktualności

Fokus TV HD i Comedy Central HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały w jakości High Definition: Fokus TV HD oraz Comedy Central HD.

Fokus TV HD to pierwszy kanał z portfolio Grupy ZPR S.A. w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. W ofercie programowej stacji o profilu edukacyjno-poznawczym obok filmów i seriali dokumentalnych znajdują się również programy dla dzieci i młodzieży, programy rozrywkowe oraz edukacyjne produkcji polskiej i zagranicznej. W listopadzie na antenie Fokus TV HD zobaczymy m.in. takie propozycje, jak: "Wychowanie to wyzwanie", "Ostatnie 24 godziny", "Godzina zero", "Łowczynie duchów" i wiele innych.

Comedy Central HD to kolejna stacja w jakości High Definition z portfolio Viacom International Media Networks. Od dnia 31 października widzowie będą mogli oglądać najpopularniejsze seriale komediowe w wersji HD, jak np. "Miasteczko South Park", "Teoria wielkiego podrywu" czy "Przyjaciele".

Logotypy ww. kanałów znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych Fokus TV HD i/lub Comedy Central HD, uprzejmie prosimy o kontakt.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo Zest TV!

Uprzejmie informujemy, że kanał erotyczny Zest TV odświeżył swoją oprawę graficzną, w tym logo. Zmianie uległa również forma zapisu nazwy kanału (dawniej ZEST TV).

Kanał Zest TV nadaje od dnia 15 stycznia 2014 roku i...

więcej

RFM TV zastąpi MCM Pop od 2 października!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 października br. (czwartek) kanał muzyczny MCM Pop przekształci się w RFM TV. Zmianie ulegnie oprawa graficzna oraz logo stacji. W systemie AKPA kanał zachowa dotychczasowy numer ID...

więcej

Nowy kanał muzyczny Muzo.tv już w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy Muzo.tv - drugi obok Disco Polo Music kanał muzyczny z portfolio Telewizji POLSAT. Stacja rozpocznie nadawanie dnia 26 września br. (piątek).

więcej

Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA