newsletter

1 października 2014
newsletter nr
38
Aktualności

RFM TV zastąpi MCM Pop od 2 października!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 października br. (czwartek) kanał muzyczny MCM Pop przekształci się w RFM TV. Zmianie ulegnie oprawa graficzna oraz logo stacji. W systemie AKPA kanał zachowa dotychczasowy numer ID (424). 

RFM TV to telewizyjna wersja francuskiej stacji radiowej RFM prezentująca głównie muzykę z gatunku pop. Kanał jest adresowany przede wszystkim do widzów w wieku od 15 do 34 lat. Na antenie stacji znajdą się hity największych gwiazd piosenki francuskiej i międzynarodowej, takich jak: Rihanna, Pharrell Williams, Patrick Bruel, Bruno Mars, Madonna czy Lionel Richie. 

Logotypy kanału RFM TV znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o aktualizację nazwy i znaków graficznych stacji we wskazanym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowy kanał muzyczny Muzo.tv już w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy Muzo.tv - drugi obok Disco Polo Music kanał muzyczny z portfolio Telewizji POLSAT. Stacja rozpocznie nadawanie dnia 26 września br. (piątek).

więcej

Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu AKPA Polska Press Spółka z o.o.


Z dniem 30 września 2014 roku nastąpi zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu agencji informacyjno-fotograficznej AKPA Polska Press Spółka z o.o. Po 20 latach kierowania Agencją ze stanowiska Prezesa Zarządu...

więcej

TVN Style i TVN Style HD w nowej odsłonie od 1 września!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 września br. kanały TVN Style i TVN Style HD odświeżają swoją oprawę graficzną, w tym logotypy. 

W jesiennej ramówce TVN Style i TVN Style HD...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA