newsletter

13 sierpnia 2014
newsletter nr
29
Aktualności

TV Puls HD od 2 września w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kolejny kanał w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - TV Puls HD. Stacja rozpocznie nadawanie z dniem 2 września br. (wtorek).

TV Puls HD to pierwszy kanał w jakości High Definition w portfolio Telewizji Puls. Od września abonenci największych operatorów kablowych w Polsce będą mogli oglądać wszystkie programy tej stacji w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. W jesiennej ofercie programowej TV Puls i TV Puls HD znajdą się liczne nowości, a wśród nich m.in. premiery światowych seriali, takich jak: "Hannibal", "Wikingowie 2", "American Horror Story", "Sekret", "Intelligence", "Camelot", "The Walking Dead", "Objawienia". Stacje wyemitują również premierowe odcinki "Pingwinów z Madagaskaru", a także produkcję własną Telewizji Puls "Niesamowite!". Jesień 2014 w TV Puls i TV Puls HD to również kilkadziesiąt premier filmowych miesięcznie, w tym takich hitów, jak: "Sharknado 2", "Twierdza", "Pearl Harbor", "Resident Evil: Zagłada", "Resident Evil: Retrybucja" czy "Strażnik czasu".

Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych kanału TV Puls HD, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logo ww. stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Odświeżone logo ID oraz ID HD od 13 sierpnia!

Uprzejmie informujemy, że kanały ID oraz ID HD z dniem 13 sierpnia br. (środa) odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotypy. 

ID oraz ID HD to kanały dokumentalne ukazujące kulisy zbrodni,...

więcej

mjuzik.tv zamiast RBL.TV od 12 sierpnia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 12 sierpnia br. kanał muzyczny RBL.TV z portfolio Grupy Kapitałowej 4fun Media S.A. przekształci się w mjuzik.tv. Zmianie ulegnie oprawa graficzna, w tym logo stacji. W naszym systemie kanał zachowa...

więcej

POLSAT News 2 zamiast POLSAT News+!

Uprzejmie informujemy, że kanał publicystyczno-informacyjny POLSAT News+ (dawniej POLSAT Biznes) zmienił nazwę na POLSAT News 2. 

W naszym systemie zmiana nastąpi z dniem dzisiejszym, a kanał zachowa...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA