newsletter

7 sierpnia 2014
newsletter nr
28
Aktualności

Odświeżone logo ID oraz ID HD od 13 sierpnia!

Uprzejmie informujemy, że kanały ID oraz ID HD z dniem 13 sierpnia br. (środa) odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logotypy. 

ID oraz ID HD to kanały dokumentalne ukazujące kulisy zbrodni, policyjnych śledztw, tajemnice medycyny oraz rolę nauki w wykrywaniu sprawców przestępstw. W sierpniu na antenie ID i ID HD widzowie zobaczą premierowe odcinki najpopularniejszych seriali dokumentalnych, m.in.: "Plan zbrodni", "Stalking - zła miłość", "Śmiercionośne zjawy", "Duchy", "Ukryty grzech", "Prywatne śledztwa Tamron Hall 2".

Nowe logotypy ID oraz ID HD znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację we wskazanym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

mjuzik.tv zamiast RBL.TV od 12 sierpnia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 12 sierpnia br. kanał muzyczny RBL.TV z portfolio Grupy Kapitałowej 4fun Media S.A. przekształci się w mjuzik.tv. Zmianie ulegnie oprawa graficzna, w tym logo stacji. W naszym systemie kanał zachowa...

więcej

POLSAT News 2 zamiast POLSAT News+!

Uprzejmie informujemy, że kanał publicystyczno-informacyjny POLSAT News+ (dawniej POLSAT Biznes) zmienił nazwę na POLSAT News 2. 

W naszym systemie zmiana nastąpi z dniem dzisiejszym, a kanał zachowa...

więcej

Nowe logotypy Disney Channel i Mango 24!

Uprzejmie informujemy, że kanał dziecięcy Disney Channel i stacja poświęcona telezakupom Mango 24 zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

W ofercie programowej Disney Channel znajdują się liczne...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA