newsletter

1 sierpnia 2014
newsletter nr
26
Aktualności

POLSAT News 2 zamiast POLSAT News+!

Uprzejmie informujemy, że kanał publicystyczno-informacyjny POLSAT News+ (dawniej POLSAT Biznes) zmienił nazwę na POLSAT News 2. 

W naszym systemie zmiana nastąpi z dniem dzisiejszym, a kanał zachowa dotychczasowy numer ID (334). Aktualne logo stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Prosimy o aktualizację nazwy i logotypu kanału.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logotypy Disney Channel i Mango 24!

Uprzejmie informujemy, że kanał dziecięcy Disney Channel i stacja poświęcona telezakupom Mango 24 zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

W ofercie programowej Disney Channel znajdują się liczne...

więcej

Zmiana adresów IP serwerów AKPA


Szanowi Państwo,

w związku ze zmianą dostawcy internetu w najbliższy weekend, 12.07.2014 r., zmienią się adresy IP, na jakie rozwiązywane są adresy mnemoniczne serwerów AKPA Polska Press Sp. z o.o. (np. www.akpa.pl, ftp.akpa.pl,...

więcej

Czasowe ograniczenie w dostawie usług AKPA we wtorek 1 lipca 2014 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 1 lipca 2014 roku w godzinach od...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA