newsletter

9 czerwca 2014
newsletter nr
20
Aktualności

POLSAT News+ od dziś w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że dziś wystartował nowy kanał publicystyczno-informacyjny POLSAT News+, który zastąpił stację POLSAT Biznes. W systemie AKPA stacja zachowuje dotychczasowy numer ID (334). W związku z udostępnieniem nam w dniu dzisiejszym zmodyfikowanego logotypu kanału przez nadawcę, uprzejmie prosimy o ponowną aktualizację logo stacji.

POLSAT News+ stanowi rozszerzenie treści emitowanych przez POLSAT News. W ramówce nowego kanału znajdują się liczne programy publicystyczne ("Prawy do lewego, lewy do prawego", "Gość Wydarzeń - dogrywka", "poŚwiata", "Rozmowa polityczna", "Premierzy"), magazyny informacyjne i ekonomiczne ("To był dzień na świecie", "Zoom na giełdę", "sPiNacz tygodnia"), a także programy autorskie ("WidziMiSię" Michała Figurskiego, "+ Kultura" Macieja Ulewicza oraz Anny Sańczuk, "Wysokie C" Małgorzaty Ziętkiewicz", "Nie daj się fiskusowi" Przemysława Talkowskiego) oraz znane z anteny POLSAT Biznes programy lifestylowe ("Deluxe", "Trampolina gwiazd").

Aktualne dane POLSAT News+ są dostępne na naszym serwerze FTP oraz na serwerach naszych Partnerów, o ile nie koliduje to z uzgodnionym wcześniej systemem aktualizacji treści EPG.
Najnowsze logotypy kanału znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

POLSAT News+ zastąpi POLSAT Biznes od 9 czerwca!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 9 czerwca br. (poniedziałek) kanał POLSAT Biznes przekształci się w stację POLSAT News+. W naszym systemie kanał zachowa dotychczasowy numer ID (334). Zmianie tej towarzyszyć będzie nowa...

więcej

Nowe logotypy TOYA i Sport 1!

Uprzejmie informujemy, że polski kanał regionalny TOYA i niemiecki kanał sportowy Sport 1 zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

TOYA to kanał regionalny obejmujący swoim zasięgiem Łódź i okolice....

więcej

Motowizja HD i Eurochannel w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyły kolejne kanały tematyczne - Motowizja HD i Eurochannel.

Motowizja HD to kanał poświęcony w całości tematyce motoryzacyjnej, nadawany...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA