newsletter

5 czerwca 2014
newsletter nr
19
Aktualności

POLSAT News+ zastąpi POLSAT Biznes od 9 czerwca!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 9 czerwca br. (poniedziałek) kanał POLSAT Biznes przekształci się w stację POLSAT News+. W naszym systemie kanał zachowa dotychczasowy numer ID (334). Zmianie tej towarzyszyć będzie nowa oprawa antenowa, w tym logo.

POLSAT News+ to nowy kanał publicystyczno-informacyjny z portfolio Telewizji POLSAT, skierowany do widzów zainteresowanych informacjami na temat politycznych i gospodarczych wydarzeń na świecie. Na ramówkę stacji składać się będą liczne programy informacyjne i publicystyczne, a także autorskie formaty kulturalne i społeczne poświęcone tematyce międzynarodowej. Stacja będzie rozszerzeniem treści emitowanych przez kanał POLSAT News.

Uprzejmie prosimy o aktualizację nazwy i logo kanału we wskazanym terminie.
Logo POLSAT News+ znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logotypy TOYA i Sport 1!

Uprzejmie informujemy, że polski kanał regionalny TOYA i niemiecki kanał sportowy Sport 1 zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logotypy.

TOYA to kanał regionalny obejmujący swoim zasięgiem Łódź i okolice....

więcej

Motowizja HD i Eurochannel w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyły kolejne kanały tematyczne - Motowizja HD i Eurochannel.

Motowizja HD to kanał poświęcony w całości tematyce motoryzacyjnej, nadawany...

więcej

Nowe kanały muzyczne w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały muzyczne VOX Music TV i Disco Polo Music. Stacje rozpoczną nadawanie odpowiednio dnia 28 kwietnia br. (poniedziałek) i 1 maja br....

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA