newsletter

8 kwietnia 2014
newsletter nr
12
Aktualności

Nowy kanał tematyczny Fokus TV od 28 kwietnia!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał edukacyjny Fokus TV z portfolio Grupy ZPR S.A., właściciela kanałów Polo TV i Eska TV. Stacja rozpocznie nadawanie dnia 28 kwietnia br. (poniedziałek) i będzie dostępna w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej.

Fokus TV to nowy kanał o profilu edukacyjno-poznawczym adresowany do widzów w każdym wieku. W ofercie programowej znajdą się produkcje polskie i zagraniczne, a wśród nich filmy i seriale dokumentalne ("Bez ograniczeń", "Królowie podwodnego nieba", "Siwa - wrota pustyni"), reportaże ("Dzika Polska", "Badacze natury"), seriale oraz programy dla dzieci ("Teletubbies", "In the Night Garden", "Jak to się robi?", "Sąsiedzi"), programy rozrywkowe i dla młodzieży ("Najśmieszniejsze zwierzęta świata", "Projekt Adrenalina"), programy informacyjne i edukacyjne ("Wehikuł czasu", "Lista Fokusa", "Szkoła opieki nad zwierzakami"), a także magazyny kulinarne i poradnikowe ("Lidia w kuchni", "Para daje radę"). Kanał będzie nadawać przez całą dobę w polskiej wersji językowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych Fokus TV, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

ID i Discovery Turbo Xtra w High Definition od 17 kwietnia!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały w wysokiej jakości obrazu i dźwięku ID HD i Discovery Turbo Xtra HD. Staje rozpoczną nadawanie dnia 17 kwietnia br....

więcej

NTL Radomsko w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał lokalny NTL Radomsko.

NTL Radomsko to lokalny kanał z Grupy TVN. W ramówce stacji znajdują się serwisy informacyjne i sportowe ("Kurier",...

więcej

Nowe logo Discovery Channel i Discovery Channel HD!

Uprzejmie informujemy, że kanały Discovery Channel i Discovery Channel HD zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Discovery Channel i Discovery Channel HD to kanały o profilu dokumentalnym. Na...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA