newsletter

2 kwietnia 2014
newsletter nr
10
Aktualności

NTL Radomsko w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał lokalny NTL Radomsko.

NTL Radomsko to lokalny kanał z Grupy TVN. W ramówce stacji znajdują się serwisy informacyjne i sportowe ("Kurier", "Tydzień częstochowski"), magazyny publicystyczne ("Wszystko jest możliwe"), kulturalne i poradnikowe ("Bilet do kultury", "Coś dla siebie", "Dom Deco"), a także programy muzyczne ("Populista") i ezoteryczne ("Kosmica.tv"). Kanał NTL Radomsko mogą odbierać mieszkańcy dziesięciu powiatów w województwie łódzkim, śląskim i świętokrzyskim.

Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych NTL Radomsko, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo Discovery Channel i Discovery Channel HD!

Uprzejmie informujemy, że kanały Discovery Channel i Discovery Channel HD zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Discovery Channel i Discovery Channel HD to kanały o profilu dokumentalnym. Na...

więcej

Stopklatka TV w wersji SD i HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały filmowe Stopklatka TV i Stopklatka HD. Stacje rozpoczną nadawanie dnia 15 marca br. (sobota).

Stopklatka TV i...

więcej

Odświeżone logo PULS 2!

Uprzejmie informujemy, że kanał PULS 2 odświeżył oprawę graficzną i wprowadził logotyp 3D. Nowe logo obowiązuje od dzisiaj (14 lutego br.).

PULS 2 to drugi kanał Telewizji Puls będący rozwinięciem oferty programowej...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA