newsletter

25 marca 2014
newsletter nr
09
Aktualności

Nowe logo Discovery Channel i Discovery Channel HD!

Uprzejmie informujemy, że kanały Discovery Channel i Discovery Channel HD zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Discovery Channel i Discovery Channel HD to kanały o profilu dokumentalnym. Na ofertę programową stacji składają się przede wszystkim liczne seriale dokumentalne o różnorodnej tematyce, jak np. "Łowcy okazji", "Poszukiwacze skarbów" czy "Jak to jest zrobione?". Wśród marcowych i kwietniowych premier znajdują się kolejne sezony popularnych programów ("Fani czterech kółek", "Auto - reaktywacja", "Aukcja w ciemno"), a także nowe produkcje ("poTURBOwani", "Zgubione - sprzedane", "Polska: operacja zmiana").

Aktualne logotypy ww. kanałów znajdą Państwo w zakładce Logotypy. Uprzejmie prosimy o aktualizację.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Stopklatka TV w wersji SD i HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały filmowe Stopklatka TV i Stopklatka HD. Stacje rozpoczną nadawanie dnia 15 marca br. (sobota).

Stopklatka TV i...

więcej

Odświeżone logo PULS 2!

Uprzejmie informujemy, że kanał PULS 2 odświeżył oprawę graficzną i wprowadził logotyp 3D. Nowe logo obowiązuje od dzisiaj (14 lutego br.).

PULS 2 to drugi kanał Telewizji Puls będący rozwinięciem oferty programowej...

więcej

Nowe logo 4fun.tv od 13 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 13 lutego br. (czwartek) kanał muzyczny 4fun.tv w związku z jubileuszem 10-lecia zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logo.

4fun.tv to jeden z kanałów muzycznych należących do...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA