newsletter

4 marca 2014
newsletter nr
08
Aktualności

Stopklatka TV w wersji SD i HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały filmowe Stopklatka TV i Stopklatka HD. Stacje rozpoczną nadawanie dnia 15 marca br. (sobota).

Stopklatka TV i Stopklatka HD to polskie kanały filmowe będące wspólnym projektem trzech spółek: Kino Polska TV S.A., Stopklatka S.A. i Agora S.A. Polska klasyka filmowa, w tym wybitne ekranizacje i adaptacje dzieł literackich, wielokrotnie nagradzane produkcje europejskie i światowe hity filmowe, docenione przez krytykę filmy dokumentalne i animowane, a także magazyny kulturalne to główne filary ramówki programowej nowych kanałów. W marcu na antenie stacji Stopklatka TV i Stopklatka HD widzowie będą mogli zobaczyć m.in. takie produkcje, jak: "Popiół i diament", "Krzyżacy", "Zaklęte rewiry", "Życie jest piękne", "Good Bye, Lenin!", "W stronę morza", "Tess", "Królowa", "Angielski pacjent", "Iluzjonista", "Pulp Fiction", "Zakochany Paryż", "Makrokosmos", "Zabawy z bronią".

Jeśli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych kanałów Stopklatka TV i/lub Stopklatka HD, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Odświeżone logo PULS 2!

Uprzejmie informujemy, że kanał PULS 2 odświeżył oprawę graficzną i wprowadził logotyp 3D. Nowe logo obowiązuje od dzisiaj (14 lutego br.).

PULS 2 to drugi kanał Telewizji Puls będący rozwinięciem oferty programowej...

więcej

Nowe logo 4fun.tv od 13 lutego!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 13 lutego br. (czwartek) kanał muzyczny 4fun.tv w związku z jubileuszem 10-lecia zmieni swoją oprawę graficzną, w tym logo.

4fun.tv to jeden z kanałów muzycznych należących do...

więcej

POLSAT News HD i TVP ABC ruszają w lutym!

Uprzejmie informujemy, że naszą ofertę programową wzbogaciliśmy o nowe kanały tematyczne - POLSAT News HD i TVP ABC. Stacja POLSAT News HD rozpocznie nadawanie w najbliższy poniedziałek 3 lutego, a TVP ABC - dnia 15 lutego br....

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA