newsletter

17 grudnia 2013
newsletter nr
49
Aktualności

TVN CNBC w nowej odsłonie od 1 stycznia!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2014 roku (środa) kanał TVN CNBC przekształci się w TVN 24 Biznes i Świat. W naszym systemie stacja zachowa dotychczasowy numer ID (397). Zmianie tej towarzyszyć będzie nowa oprawa antenowa, w tym logo.

TVN 24 Biznes i Świat to kanał o profilu informacyjno-ekonomicznym, skierowany głównie do osób zainteresowanych informacjami gospodarczymi z zagranicy. Dzięki uzupełnieniu oferty programowej o treści biznesowe o tematyce międzynarodowej TVN 24 Biznes i Świat stanowić będzie rozszerzenie programu stacji informacyjnej TVN 24. Na antenie zobaczymy programy z udziałem m.in. Macieja Wierzyńskiego i Bartosza Węglarczyka.

Logotypy ww. stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Obsługi fotograficzne i multimedialne AKPA

Uprzejmie informujemy, że obok serwisów telewizyjnych przygotowywanych na zlecenie mediów drukowanych i elektronicznych oferujemy kompleksowe obsługi fotograficzne i multimedialne.

DOKUMENTACJE...

więcej

Kanał Kosmica TV kończy nadawanie

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy, kanał Kosmica TV (ID: 321) zakończy emisję jako odrębny kanał z dniem 30 listopada br. W naszym systemie ramówki stacji dostępne będą do końca bieżącego miesiąca. Kosmica TV będzie...

więcej

Nowe kanały muzyczne w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy następujące kanały muzyczne: Power TV, Power TV HD i 360TuneBox.

Power TV i Power TV HD to nowe kanały o profilu muzyczno-rozrywkowym oferujące polską muzykę...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA