newsletter

29 listopada 2013
newsletter nr
47
Aktualności

Kanał Kosmica TV kończy nadawanie

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy, kanał Kosmica TV (ID: 321) zakończy emisję jako odrębny kanał z dniem 30 listopada br. W naszym systemie ramówki stacji dostępne będą do końca bieżącego miesiąca. Kosmica TV będzie nadawana tylko jako pasmo programowe na kanale Mango 24.

Kosmica TV to polskojęzyczny, interaktywny kanał o tematyce ezoterycznej. Na ramówkę stacji składały się audycje, których gospodarzami byli doradcy wyspecjalizowani w różnych dziedzinach ezoteryki, m.in. we wróżeniu z kart, w jasnowidzeniu czy astrologii. 

Jeżeli chcieliby Państwo zastąpić ten kanał innym z naszej aktualnej oferty, uprzejmie prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe kanały muzyczne w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy następujące kanały muzyczne: Power TV, Power TV HD i 360TuneBox.

Power TV i Power TV HD to nowe kanały o profilu muzyczno-rozrywkowym oferujące polską muzykę...

więcej

Nowe logo Animal Planet od 8 listopada!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 8 listopada br. (piątek) kanał Animal Planet odświeży swoją oprawę graficzną, w tym logo. Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy logotyp Animal Planet HD pozostaje bez zmian.

Animal Planet...

więcej

Zmiany programowe w związku z żałobą narodową

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszoną jednodniową żałobą narodową, wyznaczoną na 3 listopada br., nastąpiły lawinowe zmiany programowe. Aktualne dane poszczególnych stacji TV są dostępne na naszym serwerze FTP oraz...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA