newsletter

19 listopada 2013
newsletter nr
46
Aktualności

Nowe kanały muzyczne w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy następujące kanały muzyczne: Power TV, Power TV HD i 360TuneBox.

Power TV i Power TV HD to nowe kanały o profilu muzyczno-rozrywkowym oferujące polską muzykę rozrywkową, światowe hity z lat 80. i 90. oraz newsy z życia gwiazd. W ramówce stacji znajdą się również magazyny tematyczne o sportach ekstremalnych, formach spędzania wolnego czasu oraz nowościach ze świata gier i technologii, a wśród nich m.in. "Wodny Świat", "GOLF Pasja i Sport". Kanały rozpoczną nadawanie dnia 20 listopada br.

360TuneBox to kanał muzyczny z portfolio SPI International skierowany przede wszystkim do młodych widzów. Jest to propozycja różnorodnych gatunków muzycznych - od rocka, poprzez dance, hip-hop, aż po muzykę elektroniczną. W ofercie stacji znajdują się najpopularniejsze teledyski ostatnich lat. 360TuneBox nadaje 24 godziny na dobę w angielskiej wersji językowej.


Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych ww. kanałów, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo Animal Planet od 8 listopada!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 8 listopada br. (piątek) kanał Animal Planet odświeży swoją oprawę graficzną, w tym logo. Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy logotyp Animal Planet HD pozostaje bez zmian.

Animal Planet...

więcej

Zmiany programowe w związku z żałobą narodową

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszoną jednodniową żałobą narodową, wyznaczoną na 3 listopada br., nastąpiły lawinowe zmiany programowe. Aktualne dane poszczególnych stacji TV są dostępne na naszym serwerze FTP oraz...

więcej

Kanały Family Sport SD i HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały tematyczne - Family Sport w jakości SD i HD.

Family Sport i Family Sport HD to kanały o profilu lifestylowym propagujące zdrowy styl życia. W...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA